Loża Szyderców Black

89.00 zł

Loża Szyderców Black - imprezowa gra karciana.

Czarna Loża Szyderców to kolejna odsłona kultowej już imprezowej gry karcianej. Czym różni się od poprzednich wersji? 

Uczono Cię, że nie warto oceniać książki po okładce? W tym przypadku ta dewiza doprowadzi Cię donikąd. W Czarnej Loży zamknięto najczarniejsze demony, a oznacza to, że możesz się spodziewać… wszystkiego najgorszego. Znajdziesz w niej hasła, które przekraczają wszelkie normy – niekiedy nawet te dobrego smaku.

Uczciwie ostrzegamy – Szyderca został na dobre spuszczony z łańcucha i trafił wprost do czarnego pudła. Tym samym gra przeznaczona jest jedynie dla najtwardszych zawodników.

Idea Loży pozostaje oczywiście ta sama. Korzystając z dostępnych kart, masz za zadanie udzielić jak najlepszej odpowiedzi na zadane pytania. Dla spragnionych nowości, w pudle znajdziecie nowe karty kolekcjonerskie oraz zupełnie nową formę pytań.

Zawartość pudełka:
90 kart pytań
400 kart odpowiedzi
10 kart specjalnych

Uwaga! Niecenzuralne teksty!

Gratis - Dodatek do gry:

Wiejskie Sprawy to kolejny tytuł z serii dodatków do podstawowej wersji Loży Szyderców. Gra inspirowana jest rzeczywistymi postaciami i zdarzeniami z ulicy Wiejskiej 4/6/8 w Warszawie.

Jak jest, każdy widzi – *uj, d*pa i kamieni kupa. Bez względu na to, czy informacje czerpiesz z TVN24 czy TVP Info, ten dodatek powinien się znaleźć na Twojej półce z grami. Cała prawda, całą dobę – a wszystko to w czarnym pudełku o przekątnej 4,33’’ (i to bez konieczności podłączania do prądu!).

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń znanych ze świata polityki jest nieprzypadkowe.

Zawartość pudełka:

9 kart pytań;
75 kart odpowiedzi;
1 karta Jokera;