Loża Szyderców-Black + White Zestaw

169.00 zł

Loża Szyderców Black + Loża Szyderców White - zestaw.

Lożowa kolekcja dla prawdziwego szydercy. Blisko tysiąc kart, dwa solidne pudła i rekordowa dawka czarnego humoru – wszystko to stanowi najlepszy plan na udaną imprezę!

Czarna Loża Szyderców to kolejna odsłona kultowej już imprezowej gry karcianej. Czym różni się od poprzednich wersji? 

Idea Loży pozostaje oczywiście ta sama. Korzystając z dostępnych kart, masz za zadanie udzielić jak najlepszej odpowiedzi na zadane pytania. Dla spragnionych nowości, w pudle znajdziecie nowe karty kolekcjonerskie oraz zupełnie nową formę pytań.

Zawartość pudełka:
90 kart pytań
400 kart odpowiedzi
10 kart specjalnych

Uwaga! Niecenzuralne teksty!

Loża Szyderców White to trzecia, wzbogacona o 300 nowych kart, odsłona gry Loża Szyderców. Podobnie jak poprzednie wersje, rozkręci każdą, nawet najbardziej sztywną imprezę. Nowe karty pytań i odpowiedzi przenoszą poziom szydery na jeszcze wyższy poziom – bezlitośnie, brutalnie i dosadnie komentują rzeczywistość.

Zawartość pudełka to aż 500 kart, a w nich:
90 kart pytań; 380 kart odpowiedzi; 9 kart specjalnych; 6 nowych kart akcji;

Uwaga! Niecenzuralne teksty!

Gratis - Dodatek do gry:

Wiejskie Sprawy to kolejny tytuł z serii dodatków do podstawowej wersji Loży Szyderców. Gra inspirowana jest rzeczywistymi postaciami i zdarzeniami z ulicy Wiejskiej 4/6/8 w Warszawie.

Jak jest, każdy widzi – *uj, d*pa i kamieni kupa. Bez względu na to, czy informacje czerpiesz z TVN24 czy TVP Info, ten dodatek powinien się znaleźć na Twojej półce z grami. Cała prawda, całą dobę – a wszystko to w czarnym pudełku o przekątnej 4,33’’ (i to bez konieczności podłączania do prądu!).

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń znanych ze świata polityki jest nieprzypadkowe.

Zawartość pudełka:

9 kart pytań;
75 kart odpowiedzi;
1 karta Jokera;